ROCKBÄND FÖÖNIKS AVALDAS UUE VIDEOSINGLI “METSIK”

Ansambel Fööniks avaldas uue loo videosingli “Metsik”. Nende viimane kauamängiv “Võluväel” ilmus 2022. aasta oktoobris ja poisid pole vahepeal käed rüpes istunud, vaid kirjutanud uut muusikat järgmise albumi jaoks. Bändi kitarristi, Elmar Liitmaa sõnul suundub Fööniks juba veebruari keskel stuudiosse, et salvestada ports uusi lugusid ning lisab, et uut albumit on oodata juba 2024. aasta sügisel.

Värske pala “Metsik” näol on tegemist Fööniksi tulevase kolmanda plaadi esimese singliga. Lugu räägib sellest, et meis kõigis on peidus nii head kui halba, on küljed mida soovime näidata ja küljed mida soovime varjata. Kas oleme valmis armastama inimest sellisena, nagu ta on – kõikide tema vigadega?

Kui Liitmaa esimest korda lugu Fööniksile esitles, tekkis bändi lauljal Tanel Laidnal looga isiklik side. “Mul on olnud elus suhe, kus minu kaaslane on üritanud mind nii-öelda juppideks rebida ja jätta minust alles vaid need tükid, mis temale meelepärased. Nii olin endalegi märkamata osava manipuleerimise tagajärjel kaotanud ümbert sõbrad ja kõige tähtsama – iseend,” rääkis Laidna avameelselt.

Loo “Metsik” muusika autor Elmar Liitmaa, sõnad on kirjutanud Liis Lass.

Muusikavideo filmis ja monteeris Lauri Lille.

 

MUUSIKAPLANEET