JÕULUKINGID KOHAL! HORROR DANCE SQUAD KUULUTAS VÄLJA KAKS SUURT KONTSERTI AASTAKS 2024!

Tallinnas tegutsev modernset metal-muusikat viljelev Horror Dance Squad kuulutas äsja välja kaks tähtsat kontserti 2024. aasta esimeseks pooleks, mis tutvustavad kogu bändi ajalugu ja arengut viimase kümne aasta jooksul.

1. märtsil tähistab Squad oma debüütkontserdi 10. aastapäeva Tapperis. Kontsert toimub samas kohas, kus kogu saaga alguses sai ning selleks sündmuseks liituvad nendega Everfall, Pridian ja Pinkwave.

“Kaevame selleks sügavalt HDS-i arhiivides,” kommenteeris laulja Ian Karell. “Meie fännid saavad kuulda mõningaid vanemaid lugusid, mida me pole ammu mänginud ja lugusid, mida me võib-olla kunagi enam ei mängi. See on kindlasti üritus, mida te ei taha vahele jätta!”

Ja 24. mail debüteerib Squad esmakordselt Paavli Kultuurivabrikus oma uut albumit “All I See Is Black” täies mahus. Federico Ascari poolt produtseeritud album on bändi seni kõige ambitsioonikam projekt, mis hõlmab ja arendab bändile iseloomulikku elektroonilist modernset metal‘i stiili.

“Me ei jõua ära oodata, et uut albumit oma Squadile ette mängida,” ütles laulja Karl Mesipuu. “See on meie senine parim töö ja pole kahtlustki, et Paavlis näeme võimsaid moshpit‘e.”

Kontserdipiletit on saadavad Fientast:

Neile, kes ostavad mõlemad piletid korraga, kehtib soodushind! Ideaalne jõulukink oma metaliarmastajast sõbrale või kallimale!

Märgi kuupäevad kohe kalendrisse ja tule nii uue kui vana Horror Dance Squadi muusika taktis moshima!

MUUSIKAPLANEET