NATUKE MEIST

Mõte raadiost sündis ammu enne, kui see teoks sai, umbes siis kui ühest rokkraadiost sai teine, kui nalja viskamine iseenda ja teiste üle muutus millekski taunitavaks, kui solvumiskultuur võttis võimust ning asjade nimetamine oma õigete nimedega kuulutati pühaduse teotamiseks jne.jne. Meie oleme otsustanud et igasuguste meeltesegaduste ning moevooludega me kaasa ei lähe ega neid ei järgi… Teeme vana kooli raadiot.

Tagatuba FM sündis 2020 aasta lõpus ning eksisteeris kaks aastat, millele järgnes eksperimentaalne ja segane aeg Raadio 11 nime all. Õnneks saime valgustatud ning pühadelt õdedelt selge sõnumi: tuleb tagasi pöörduda oma juurte juurde ja teha seda milleks oleme siia maailma loodud! Nii taastõusis Tagatuba FM tuhast 2024. aastal ja jätkab oma missiooni: rokkmuusika elus hoidmine ning tutvustamine, väljundi andmine Eesti rokkmuusikutele…

Tagatuba FM on meelelahutuslik raadiojaam mõistlikule inimesele ning ehkki suurema osa ööpäevast ei tüüta me oma kuulajat ennast kordavate uudiste, reklaamide ja ilmateadetega, on programmis kindel koht ka sõnalistel saadetel. Tagatuba FM ei ole “tõe maaletooja”, vaid mõistlike inimeste mõistlike mõtete edastaja. Kuna me oleme ropult ausad, siis poliitkorrektsust meilt oodata ei tasuks! Eluterve must huumor käib asja juurde.

Mitmekesist muusikaprogrammi eelistav raadiokuulaja peaks jääma rahule: peegeldame rokkmuusikamuusika mitmekesisust – eetris kõlab läbisegi kergemat kui ka raskemat, nii vanemat kui uuemat muusikat, legendidest värskete tegijateni. Kuna eesti rokkmuusika väärib enamat väljundit ja rohkemat mängimist kui sellele seni on osaks saanud, siis kõlavad eetris peamiselt eesti esitajad ning rohkesti muusikat, mida sa mujalt ei kuule. Öömuusika koosneb välismaistest esitajatest.

Kuna meie muusikavalikut ei piira kuulatavuse reitingud ega kohustuslikud pleilistid, mängime rokkmuusikat mida me ise oleme valmis iga ilmaga kuulama. Me ei jäta ühegi esitaja lugu mängimata sellepärast, et loo sõnum / sisu võib kellegi jaoks olla solvav ega „tühista” ühtegi artisti seetõttu et tema veendumused ei ühti meie omadega. Tagatuba FM eeter on vaba!

Soovime sulle mõnusaid hetki Tagatuba FM-i seltsis ja eetris kuuleme …rsk!

 

 

Eriosakond

Kerberos
Tagatuba FM programmijuht ja asjapulk. Mäletab aegu, kui kivikirvega
DJ Guvalda
Tagatuba FM tehnika- ja arendusjuht. Omab teadmisi rokkmuusikast kuid salgab,
Valve Post
Tagatuba FM pressiesindaja ja sotsiaalmeedia sisujuht. Keegi ei tunne kedagi,