Koer sõi Teravmoona uue loo “Pelmeenid ja probleemid” video ära

End Eesti rokirahva möllubändiks tituleerinud ansambel Teravmoon andis 4. septembril välja uue singli “Pelmeenid ja probleemid”.

Tööalasest läbipõlemisest pajatavale laulule valmis ka video, kuid saatuse tahtel linastub see plaanitust hiljem.

“Te nüüd ei usu mind, aga mu koer sõi selle video ära. Ma ei osanud isegi sellist ohtu aimata, sest tavaliselt ta ei näri juhtmeid, mööblit ega muud sellist ja nüüd siis selline lugu. Arvuti korpus oli lahti ja koeral oli ilmselt üksinda kodus igav. Hea uudis on see, et loodetavasti saab kõvaketta pealt ikkagi andmed kätte ja saame videot esitleda pisut hiljem. Meie kindel soov oli lugu välja lasta koolialguse aegu, sest siis alustavad tööd eriti läbipõlemisohtlike ametite esindajad,” selgitas video kadumise tagamaid loo sõnade autor Tiit Savason.

Hetkel on võimalik näha asendusvideot, millele kaasa lauldes ja liigutusi tehes saab kulutada kahe pelmeeni jagu kaloreid.

“See on täiesti uus kontseptsioon Eesti rokkmuusika maastikul. Rokifitnessiks sobiv sõnavideo: teed trenni, laulad kaasa ja oled tervem. Nõnda ei saa pelmeenid saatuslikuks ja ehk laheneb ka mõni probleem,” kommenteeris viimase hetke asendusvideot muusika autor Silver Savason.
Ansambel Teravmoon on Tallinna rokkbänd, kes on oma žanri raadiojaama konkurssidel korduvalt võitnud säravaid esikolmiku kohti. Uut laulu saab elavas esituses kuulda juba 15. septembril, kui ansambel esineb koos Tartu bändiga Vikat Viljandi Konservatooriumis. Lisainfo Facebookis.