TELEFON STUUDIOS:
+372 59 90 90 99

Meist

Kui Sa hindad rokkmuusikat mängivat raadiojaama, siis oled sattunud täiesti õigesse kohta ning ootame sind ikka ja jälle tagasi. Tagatuba FM on raadiojaam mõistlikule inimesele, kes lisaks kuulamisele suudab ka mõelda.

Tegutseme aastast 2020, ehkki mõte raadiost ulatub kaugemale: aega kui ühest raadiojaamast sai teine, kui nali oli veel nali ja naljade peale ei solvutud ega ei saadud ärevushäireid.

Ehkki suurema osa ööpäevast ei tüüta me oma kuulajat ennast kordavate uudiste, reklaamide ja ilmateadetega, on programmis kindel koht ka sõnalistel saadetel. Üritame olla erinäolised ja käsitleda teemasid pisut teistsuguse nurga alt kui tavameedias kombeks on. Ütleme asju otse, lühidalt ning löövalt, kartmata vastuolulisi väljaütlemisi ning järgnevat kriitikat. Kõige selle juurde kuulub eluterve must huumor ja poliitkorrektsust meilt oodata ei tasuks. Lühidalt öeldes: Tagatuba FM ei ole mitte “tõe maaletooja”, vaid mõistlike inimeste mõistlike mõtete edastaja.

Mitmekesist rokkmuusikaprogrammi eelistav raadiokuulaja peaks jääma rahule: eetris kõlab läbisegi kergemat kui ka raskemat, vanemat ja uuemat, legendidest värskete tegijateni, nii kodu- kui välismaist muusikat. Eelistame eesti esitajaid, sest meie rokkmuusika väärib enamat väljundit kui seni on saanud. Kuna meie muusikavalikut ei piira kuulatavuse reitingud ega kohustuslikud pleilistid, mängime rokkmuusikat mida me ise oleme valmis iga ilmaga kuulama. Me ei jäta ühegi esitaja lugu mängimata sellepärast, et loo sõnum / sisu võib kellegi jaoks olla solvav või ebasobiv ega „tühista” ühtegi artisti seetõttu et tema veendumused ei ühti meie omadega.

Tagatuba FM on mittetulundusühing, kõik asjaosalised teevad seda puhtast missioonitundest ning tasu saamata. Kui Sa soovid meie tegemisi toetada siis vajalik atribuutika selleks on: Mittetulundusühing Tagatuba Meedia EE977700771005465241

Soovime meeldivaid hetki Tagatuba FM-i seltsis ja eetris kuuleme… rsk!

Tagatuba FM

Teised meist

„Mitmed Korter 47 lood on valitud Eesti rokiraadiote lipulaeva Rock FM kuu TOP5 hulka ja lugematuid kordi võib meid leida vabariigi parima rokkmuusika valikuga raadiojaama Tagatuba FM kuu mängituimate artistide seast.
Korter 47
Väga tublid olete! Varsti saadame uut kraami!
Teravmoon

Meeskond

Kerberos

Programmijuht,
saatejuht ja muidu asjapulk. Loob ning lammutab, mõtleb välja hulle ideid ja asub neid lolli järjekindlusega ellu viima. Enamiku aastast peab hullumajas veetma, aga muidu mõistlik inimene.

DJ Guvalda

Muusikaprogrammi eestvedaja,
ja saatejuht, kelle seljakotist võib leida ühteaegu nii rahvusringhäälingust varastatud fonoteegi kui poliitikute salakõneluste lindistused. Tööjõureservide raskekahurivägi.

Raudne Robert

Spordi- ja mittekoosseisuline delfi kommentaator,
mees, kes teab spordist rohkem kui ETV sporditoimetus. Kuna ta ei ole nõus oma teadmisi meiega jagama siis toimuvad saated harvemini kui suguelu vanadekodus. Tugitoolispordi esimees.

Don Pedro

Taustajõud,
isik, keda mitte keegi pole näinud, kuid kõik teavad et ta on olemas.Esindab Tagatuba FM-i ÜRO-s (Ühinenud Raadiote Organisatsioon) – ehkki me pole kindlad, kas see üldse eksisteerib.

Saarenkangas, Vesitornintie 10, 62100 Lapua
Telefon: +372 59 90 90 99